Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Honnan tudom milyen padlóm van?

Honnan tudom milyen padlóm van?

Figyelt kérdés
Még anno egy két éve le lett rakva a szobámba laminált padló de volt egy terület amit elfalaztunk így amögé nem került belőle és nem is maradt. Most szeretnénk lebontani a falat és nyilván lehetőség szerint ugyanolyan parkettát rakni oda is de nemszeretnék újat mert ez nagyon tetszik nem is tudnék másikat elképzelni. Van erre valami alkalmazás esetleg ami megmondja vagy ha a boltba mutatok képet vagy beviszek egy darabot tudni fogják melyik márkájú, nevű? Arra emlékszem hogy a diegoban vettük.

2020. nov. 4. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Beviszem egy darabot, és ha nagy szerencséd van akkor kapható még.

De erre nem sok esély van.

2020. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 év alatt nem biztos, h cserélődik a diego árukészlete. Én 10 éve vettem ott szőnyeget, ugyan azt még most is árulják.
2020. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj fel a Diego honlapjára és keresd meg!

Alkalmazás..... :))

2020. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Különben festékboltban van színkereső, tehát beviszel egy mintát, ráteszik a gépet és kidobja a hozzá legközelebbit.

De színből több tízezer árnyalat van, padlóból meg pár tucat, szóval szemmel, vagy régebbi padlóeladó személyzet szemével tudod megkeresni.:)

Vigyél egy fotót!

2020. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!