Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Garázs plafonra Eps szigetelést?

Garázs plafonra Eps szigetelést?

Figyelt kérdés

A házban van egy belső garázs, nem fűtött, de azért nyilván nem fagyos. Fölötte van egy sarokszoba, két oldalán ablakkal, alulról pedig a garázs, nyilván ez a leghidegebb helyisége a lakásnak. Van maradék EPS lap itthon, arra gondoltam felrakom a garázs plafonra egy sima polisztirol ragasztóval.

A kérdésem az, hogy a meszelt plafont kell-e valamivel előkezelni, vagy muszáj levakarnom a külső réteget? Vagy simán megtartja anélkül is? Ha lehet, nem pakolnám ki az egészet, egyben kis műhely és tároló is, nincs nagyon hová pakolnom a munka idejére.

Köszönöm



2020. nov. 21. 21:14
 1/5 Hippodrom ***** válasza:
Nekem 8cm nikecell van simán felragasztva kb 10 éve.Eddig semmi gond nem volt vele,viszont a lakásban nagyon érezhető volt a változás.
2020. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz,szuper. Hallottam olyat hogy a ragasztó nem kedveli direktben a meszes felületet. Ez igaz lehet?
2020. nov. 21. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyezetre mechanikusan is rögzíteni kell, nem elég csak a ragasztó.
2020. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hippodrom ***** válasza:
Nekem sima meszelt mennyezetre ment fel.
2020. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hippodrom ***** válasza:
Ha nem hálózód be,akkor jó lesz,de ha be akarod hálózni,akkor dűbelezd is.
2020. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!