Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Megéri termosztátos csaptelepp...

Megéri termosztátos csapteleppel ellátott zuhanyrendszert venni?

Figyelt kérdés

Jobb annyival amennyivel többe kerül?

Vagy könnyen meghibásodik? Illetve, ez márkafüggő?

Egy távfűtéses lakásba szeretném, nem tudom ez befolyásol-e valamit.



2020. dec. 13. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
3 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem megérte, 15 éve hibamentesen működik de csak termosztátos csaptelepem van. Hogy neked mi éri meg és mi nem, azt honnan tudjuk? .-)
2020. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyne
2020. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 puritan ***** válasza:

Én kb. három éve vettem ilyet a fürdőszoba felújításkor.

[link]

Több mint hetvenezer volt, de szerintem megérte, tökéletesen működik azóta is.

Mondjuk nekem muszály volt, mert hidrofor+átfolyós rendszerű gázbojler mellett rossz lenne enélkül zuhanyozni.

A központi melegvíz ellátás ennek az ellenkezője, ott állandó a víz nyomása, és hőmérséklete. Tehát ott csak annyi az előnye, hogy sokkal könnyebben, és pontosabban lehet a víz hőmérsékletét beállítani. Az egyik gombbal a víz mennyiségét szabályzod, a másikkal a hőmérsékletét. Ha másnap megnyitod a vizet, akkor is pontosan olyan lesz, mint ahogy előző nap hagytad, nem kell állítgatni.

2020. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!