Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen beépíthető indukciós...

Milyen beépíthető indukciós főzőlapot/elektromos sütőt vegyek?

Figyelt kérdés

Kinek melyik márkával/típussal van jó/rossz tapasztalata?

Mit ajánlanátok?



2020. dec. 18. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy AEG kombinált főzőlapom van. Kettő indukciós és kettő kerámiabetétes. Csak az indukcióst használom. Nagyon jó tapasztalatom van vele. Nagyon gyorsan elkésuül rajta az étel. A két indukciós laphoz van egy power funkció, amit ha bekapcsolok, kb 3 perc alatt felforralja a vizet.

Van rajta melegen tartó funkció és a villanyszámlámon nem nagyon veszek észre változást, mióta ezt használom.


A sütő része is nagyon jó. Van benne grill, alul-felül sütés, légkeverés, infrasütés. Külön előnye a sütősít (igaz abból csak egy van benne).


Abszolút elégedett vagyok úgy, hogy viág életemben gáztűzhely párti voltam.


Rossza tapasztalatom 6 év alatt semmi.


A pontos típust nem tudnám megmondani, da ha érdekel, otthon megnézem.

2020. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a pontos típus talán azért nem annyira fontos ebben az esetben, mert kizárólag indukciósat szeretnék, de azt megjegyezem, hogy az AEG-ről ilyen jó véleménnyel vagy. :)

Tulajdonképpen miért jó a kerámialappal kombinált? (főleg, hogy írod is, hogy csak az indukciósak használod)

2020. dec. 18. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kerámiára bármit rátehetsz. Indukciósra csak olyan edényt tehetsz, ami kompatibilis vele. Ha olyat teszel rá ami nem az, be se kapcsol. Ennyi a hátránya az indukciósnak (de ha odafigyelsz, hogy olyan edényeket vegyél, nem lesz baj). Minden másban az indukciós kenterbe veri a kerámiát. Kevesebbet fogyaszt, kevesebb hőveszteség, a fokozat állításra azonnal reagál (a kerámiának fél perc is kell).
2020. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ÉN TEKA-t használok, eddig nagyon pozitív a tapasztalat.
2020. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Indukciós a legjobb nekem 2-zónás van simán elég kevés helyet foglal praktikus .

Gorenje márkájú .

Sütőm nincsen .

2020. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
AEG beépített indukciós beépített sütővel.
2020. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!