Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 100 decibel erősségű zajokat...

Ambruska kérdése:

100 decibel erősségű zajokat ki lehet telejsen zárni megfelelő hangszigeteléssel?

Figyelt kérdés

Nagyon zajos környezetben élek, hajnalban is megriadok például a szomszéd szobából érkező erős köhögésre. 100db amit el szeretnék nyomni, lehetseges?

Árban 200-300 e körül szeretnék megoldást találni egy 20 négyzetméteres felületre.



2020. dec. 28. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen nem hiszem, hacsak nem egy süket szobát akarsz építeni.


ANC-s fejhallgatót próbáltad már?

2020. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

100dB?

Biztos ez? Mi van ott a szomszéd szobában, valami fűrész gép? 🤔 😁


Egyébként minden megoldható. Pénz és kompromisszum kérdése.

2020. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erősen hangmagasságfüggő. Ha köhögés, akkor tízcentis üveggyapot meg a legvastagabb gipszkarton, amit találsz, jó lehet valami könnyed kis acélszerkezeten.
2020. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a szomszéd szobában 100 dB-es zajforrás van, azt sehogy sem lehet úgy szigetelni, hogy tartósan ott tudj élni. De mondjuk nem nagyon tudom elképzelni, milyen az a zajforrás, ami lakóépület egyik szobájában 100 dB-t tud. Szerintem ennél alacsonyabb hangnyomásról van szó.
2020. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én el tudom képzelni 😂😂


A szomszéd hangosítással foglalkozik és egész nap csapatja 😂😂

2020. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy pszichésen beteg ember él a mellettem lévő szobában, férfi és olyan hangerővel köhög ami kegyetlenül megkeseríti nem csak az én életem de másokét is. Kérem csak az szóljon hozzá aki érdemben tud segíteni nem a kíváncsiság vezérli...
2020. dec. 29. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

#6


Mégis milyen segítségre vágysz? Többen írtuk, hogy megoldható, pénz kérdés elsősorban.

Ha tovább akarsz lépni, talán meg kellene keresned egy céget aki ilyennel foglalkozik...

2020. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!