Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőkád töltő Mofém zuhanyvál...

Fürdőkád töltő Mofém zuhanyváltó javító szettben van egy fehér műanyag alkatrész, ez zárja el a vizet a zuhanyzó ill a csap felé, ezt hogyan lehet kicserélni a csapban?

Figyelt kérdés
Felfelé nem jön ki, a váltó felől sem, lefelé a csap nem tudom, hogyan jön le. Tud valaki segíteni?

2020. dec. 30. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

dehogynem jön ki...

Elsőnek a váltó króm fogantyút leveszed,majd utána az alatta lévő sárgaréz betétet kell kitekerni. Ez sajnos néha csak sérülve jön ki,mert beszokott rohadni a belső tengelye és a mozgató tüske nem forog körbe ahogy kellene ,és letörik.

Ha kijött ez a betét,akkor már csak a zuhany tartót kell lelazítani , majd felfelé ki tudod piszkálni a fehér irányváltót.


De minek akarod ezt az egyszerű sosem "elromló" alkatrész kicserélni?? Tök felesleges. A sárgaréz Betét szokott elromlani / -beállni.

2020. dec. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. dec. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyanítom régóta el volt benne törve a tüske és szét van kopva ez a fehér műanyag . Ferdén mozog , nem zár rendesen. Felülről nem jött ki. Azzal próbálkoztam először. Az új zuhanyváltó is csak lökdösi a régit. Ahogy néztem gyűrű sincs már a műanyagon.
2020. dec. 31. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!