Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hova csinálnátok a gyerek...

Hova csinálnátok a gyerek szobáját?

Figyelt kérdés

Itt a ház alaprajzáról egy fotó: [link]


A "Dolgozó" - nak nevezett vagy az "Ebédlő" - nek nevezett helyiséget alakítanátok inkább át a gyermek szobájává?



2021. jan. 15. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ebédlőben lenne, akkor a hálóból csak azon keresztül lehetne kijutni, igaz.
2021. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ebédlő ablaktalan és csak onnan nyílik a fürdő és a másik szoba is. A dolgozó alakja és mérete sem ideális, de mégiscsak jobb: ablakos, van külön bejárata és nem átjáróház.
2021. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A dolgozó hány négyzetméteres? Amúgy inkább a dolgozóba, ha méretre nem annyira pici. Mármint, most, amíg a gyerek még kicsi, okés lenne az ebédlőnél is a gyerekszoba, de ugye csak onnan lehet bemenni a másik szobába, meg a fürdőszobába. Ha a gyerek felnő, idősebb lesz, ez nagyon rossz, kényelmetlen lesz mindenkinek.
2021. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok.


Meg persze az ebédlőnél nincs ablak, ami nem éppen ideális.

2021. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Van ablak az ebédlő él, csak a nappaliba nyílik. A dolgozó 2*4 méteres. A másik 4*4-es. Amúgy azt a fürdőt mi nem használjuk, ott csak WC és egy kagyló van, meg egy zuhanyzó
2021. jan. 15. 21:58
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát, a nappaliba nyíló ablak nem szerencsés. :D Amúgy én akkor azt csinálnám, hogy az ebédlő lenne akkor a gyerekszoba, viszont a dolgozóba tennék egy ajtót, és a másik szobába onnan lehetne bejárni, nem pedig a gyerekszobából. Illetve a jövőben mindenképp raknék egy rendes ablakot az ebédlőhőz. Így ez tökéletes lenne, mert nem lenne egy átjáróház sem a szoba, és ablaka is lenne. Mert a 2x8 az elég picike, míg a 4x4 az már elég jó szobaméret.
2021. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet ablakot tenni az ebédlőhöz, mert a másik háznak ott a fala.
2021. jan. 15. 22:15
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, ez így elég szerencsétlen helyzet azért. Igazából nem tudom melyik lenne a jobb döntés. Egy kisgyereket szerintem nem feltétlen zavar még a természetes fény hiánya, de idővel lehet, hogy fogja. Most ez valakit zavar, valakit nem. Engem zavarna, ha egyáltalán nem lenne természetes fény a szobában. Azt nem lehet, hogy kialakítani neki egy gyerekszobát a dolgozószobában (egy kisebb gyereknek elég az a 2x4-es szoba), és ha később, mikor idősebb lesz, akkor ha esetleg szeretné, és nem zavarná őt az ablak hiánya, akkor még is csak át lehet alakítani neki az ebédlőt? Mert most így átalakítani az ebédlőt, hogy aztán lehet, hogy nem is fog neki bejönni, felesleges.
2021. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én a szobából csinálnék gyerekszobát, és szülőként kiköltöznék az ebédlőbe.
2021. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9

Csak sajnos itt beépített bútor van. Mi is gondoltunk erre, sőt, ez lenne a legkézenfekvőbb. De sajnos a szekrénytől az ágyig minden beépített.


Amúgy olyan hülyén érzem magam 😅 egyesek megvannak 30 négyzetméteren, mi meg pepecselünk itt több mint 140 négyzetméteren... 😅

2021. jan. 16. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!