Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panelház konyhabútor felső...

Dönci123 kérdése:

Panelház konyhabútor felső elemeit milyen módszerrel,vasalattal,szerelvénnyel lehet felszerelni a fürdő és konyha közötti vékony nem tudom milyen vastag falra? Milyen vastag ez a fal általában? Miből van? Milyen tipli vagy csavar fog benne jól?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én acél dübellel tettem fel.Nálam 4 cm vastag a fal. Fúrással óvatosan, pláne ha csempe van a másik oldalt.
2021. febr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fal anyaga beton.Első válaszoló voltam.
2021. febr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ezt a 2 féle vasalatot ismerem. Első a szekrény tetejére kívülről, második a szekrény belsejébe a hátfal és tető részre megy.

A fal általában, panel-vasbeton. Műanyag tipli jó, de fém dűbellel is működhet.

2021. febr. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a furdo reszre nem furtak,csak a szoba feloli vastag falba,es a wc mogotti strag falaba.valahog ugy mondta az asztalos,hogy szekrenyek egymast "is" tartjak.
2021. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vékony volt, igen. Mi át is mentünk a fürdőbe, de csak utólag vettük észre. Szerencsére nem vízvezetéket találtunk el.:D
2021. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!