Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kazancserénél valahogy lehet...

Cobain kérdése:

Kazancserénél valahogy lehet e használni továbbra is az oldalfali kéményt?

Figyelt kérdés
Sanier duval isotwin kazanunk van és az oldalfalon van a kazán kéménye.Kazancsere esetén van bármilyen mód arra hogy ne kelljen új kéményt építeni, hanem maradhasson a mostani kivezetes?

2021. febr. 18. 19:11
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
Ha megfelel a szabályoknak maradhat. Persze másfajta csővel. Kémény egyébként se kell épìteni . Műanyag cső van dupla azzal állnak ki.
2021. febr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 novakjozsefne válasza:
A kazáncserénél kéményt csak bélelve lehet használni. Sajnos a kondenzációs most cseréltem szeptemberben 1.3 millió volt. A szellózójét a tetőmön vezették ki. Igy nem kell kémény. Az engedélyeztetést a szerelőnek kell inditványozni. Jön a beüzemelő, aki később karbantartj. Elégedett vagyok vele. Fég kazánt cseréltem erre. De van 1 vegyestüzelésüm is. összeépitették a cirkóval autómata keringtetésvezérlővel. Ha kialszik a tüz és a szobában beállított hőmérséklet alá esik a hőmérséklet indul a cirko. Én örülök hogy ezt megcsináltam biztonság és kényelem is.
2023. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!