Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy Bp-i panel 4nm fürdőt...

Pók Beáta kérdése:

Egy Bp-i panel 4nm fürdőt szeretnék felújítatni.Jelenleg kádas , épített zuhanyra plafonig csempézve mosógép beállás kialakítással.Aljzat betonozással.Mennybe kerül?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy millió.
2021. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom..az árat az emeletre való cipekedés, a sittlehordás nagyban befolyásolja.


-(Nem kérdezted, de biztosan jó megoldás az épített zuhanytál? Eleve magasabbra kell tenni egy picit, akkor ott vagy ha műanyagot vennél jól alátámasztva.)


A fal egyenes, sima, sík, tehát mehet rá egyből a csmpe?


Az aljzat a mostanival azonos szinten lesz, vagy ráteszel 6 centit? Középen van összefolyó?

Ha nincs, akkor mindenképpen javaslom emelni a padozat szinjét, hogy elférjen az összefolyó csöve..anélkül felújítani?..

2021. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Fél milla biztosan lesz.

Már a kád kiemelés, lecipelés is húzós meló, azt is tolerálni kell.

Az anyagokat ha te veszed, akkor nézz körül a minőség miatt. Csemperagaszóval nagyot lehet bukni.

2021. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Az én fürdőszobám 11 nm, mindent én csináltam, kivéve a burkolást. Mindennek külön lefolyója van,(mosdó, mosógép, bojler vészcsap,kád, padlóösszefolyó, bidé, wc. Az összes cső a WC csövébe csatlakozik. Ez már nagy meló. Így került egymillió ötvenezerbe.


A legfontosabb a padlóösszefolyó. Az előző lakásomban hiába volt, a mosógép elárasztotta a fürdőt, mert a gumiszőnyeg ráúszott az összefolyó rácsára, és onnan a lakás ázott.

Minden szétázott. Aki emeleten lakik, annak méginkább kell.

2021. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

2020 júliusi ár: 1,3 MFt (Újpest), 7 nap alatt elkészült.

A betonig leverve a a sitt elszállítva. Új szerelvények, járólap, csempe, wc+tartály, törülköző szárító, tükör, zuhanykabin (üveg), tálca, faborítás a wc mögötti gangra, konnektorok stb...

2021. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ.5/5 östudnál írni egy elérhetőséget a szakikról?Erre lenne szükségem.
2021. febr. 20. 05:59
 7/7 A kérdező kommentje:
5/6-osÚjpest ez Palotán lenne.
2021. febr. 20. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!