Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Amikor festéskor a szoba...

Amikor festéskor a szoba közepére húzzák a bútorokat, akkor előtte teljesen kiürítik a szekrényeket?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem ürítettük ki.
2021. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Sokkal könnyebb mozgatni. És kevésbé károsodik a szekrény is...
2021. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
A festő biztos nem..
2021. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
A szekrényt kissé megdöntve alá kell tenni kidobáshoz közel álló törölközőt, és úgy könnyebben lehet csúsztatni. Nomeg a burkolatot sem sérti meg. Szóval én nem pakoltam ki sosem.
2021. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Ízlés kérdése. Mi apámmal 2en 2,30 méter magas, 3,5 méter széles hatalmas tölgyfaszekrényt is középre tolunk tele ruhákkal, mert olyan trükköket tud, hogy igazából egyedúl is megoldaná.
2021. febr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

No akkor áruld el kérlek azokat a trükköket, mert én sem nagyon szeretném kipakolni. (még ha nem is tölgyfa szekrényem van)

Bár tartok tőle, hogy a lányommal ketten, sehogy sem fogjuk tudni elmozdítani. Ilyen esetben - mert nyilván nem én vagyok egyedül aki nem képes a bútormozgatásra - ha ezt előre megbeszéljük, akkor a festő is vállal bútortologatást. Vagy hogyan működik ez?

2021. febr. 23. 07:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Vékony rongyokat tettünk a lábak alá (ehhez azért kell 2 ember), és így csúsztattuk, érzéssel tolva a szoba közepe felé. A rongyot úgy lehet alá tenni, hogy kb középen ellenkező irányba próbálod dönteni az egész szekrényt, éppen néhány milimétert kell emelni. Akár rongy nélkül is ki lehetne húzni, de fennáll a veszélye, hogy összekarcolod a padlót.
2021. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nálunk padlószőnyeg van alatta.

Nem tudom ez mennyiben befolyásolja a technikát?

2021. febr. 23. 08:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Uhhh hát az szívás. Nagyon nehéz, hatalmas bútorral nem fog menni.
2021. febr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Mi nem szoktuk kipakolni, mert öngyilkosság lenne. Általában kissé megdöntjük és teszünk valami textil alá és úgy toljuk vagy ha az én szobámról van szó, akkor apránként, milliméterről milliméterre vonszoljuk, mert nincs lába a szekrénynek
2021. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!