Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel nyílászáró csere mennyib...

Panel nyílászáró csere mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Erkélyajtós szobában, illetve duplaablakos szobában (2x középfelnyíló)a mostani árakon kb. mennyibe kerülne? Redőny nélkül, 2 rtg.üvegezéssel, műanyag- Ha valaki mostanában csináltatott ilyent, mennyibe került?

2021. márc. 2. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Tavaly csináltattam, az erkélyajtó, egy 150 cm széles ablak, egy 230 széles ablak és a 90 széles ablak volt nem egészen 700. Az erkélyajtó eltolható, csak az volt 200.
2021. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. márc. 3. 07:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Tavaly előtt csináltattam, erkélyes szobában erkély ajtó (bukó-nyíló), felette fix "felülvilágító" ablak, mellette balra 2 szárnyú abból az egyik bukó nyíló szárny, ezen az ablakon van rolós szúnyog háló, erkély ajtó mellett jobbra bukó nyíló egyszárnyú ablak

Másik szobában az 1/3+2/3 elrendezés helyett 2 db 1 szárnyú bukó nyílót kértem rolós szúnyoghálóval, mindkét szobában redőnyök is lettek felszerelve, ez így 615000 Ft volt.

Konyhában idén cseréltettem januárban, 1 bukó ablak volt, helyette kértem két szárnyú (egyik szárnya bukó nyíló másik szárnya nyíló) ablakot külső belső párkányokkal, rolós szúnyoghálóval, ez 127000 Ft volt.

2021. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!