Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan lehet a nyolcadikon...

Hogyan lehet a nyolcadikon lefesteni az erkélykorlátot kívülről?

Figyelt kérdés

Kb. 2x1 méteres a korlát, drótüveg van benne és eredetileg nyilván akkor festették le, amikor még nem volt benne üveg.

Van valamilyen módszer, ötlet, hogy az üveg kivétele nélkül, mert azzal nem akarok bajlódni, hogy rendesen lefesthessem, csinált már valaki ilyet?



2021. márc. 2. 21:02
 1/6 Ibw4x ***** válasza:
100%
szalagozd le az üveget, és fesd le a korlátot.
2021. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
hosszú nyelű ecsettel, belülről. Másképpen én nem próbálnám meg.
2021. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Alul sajnos nemigen tudom kimaszkolni, de a hosszú ecset az jó ötlet, nem is gondoltam rá, radiátorecset talán, megpróbálom nem összepamacsolni az üveget.

Ki is vehetném, de már a gondolattól is eláll a lélegzetem, hogy nincs ott semmi és nincs is hozzá biztosító holmim, de szép óvatosan talán menni fog.

Azért lehet, hogy megpróbálom valahogy kimaszkolni is, alul, meg oldalt van egy rés, talán befér a kezem.

Kösz a válaszokat.

2021. márc. 2. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Vettem egy kapanyelet, 2-3 facsavarral rárögzítettem az ecsetet. Én így csináltam a harmadikon a korlátot.
2021. márc. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gittet lekaparod és akkor kijön az üveg. Ha kész, akkor visszagitteled. Nem annyira nagy meló és ezerszer jobb végeredményt kapsz, mintha kimaszkolnád.
2021. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A radiátorecset jó, mert az nem teljesen egyenes. Akár ráerősítheted egy partvisnyélre és szép óvatosan megy az. Akkor van baj, ha csiszolni is kéne, mert az már tényleg nem megy az üveg kivétele nélkül érdemben.
2021. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!