Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mégis hogyan fogjak neki a...

Mégis hogyan fogjak neki a szobám felújításának?

Figyelt kérdés
Nemrég teljesen megújult a szobám, újra lett festve, bebútoroztuk, új függöny lett, még néhány díszt is vettünk bele. Azonban túl sok holmim van (könyvek, apró hülyeségek, felesleges papírok) és szeretnék szelektálni. Szerintetek hogyan érdemes belevágnom? Érdemes az összes felesleges dolgot lepakolni a garázsba, vagy menjenek egyből a szemétbe (a gyerekes holmikra gondolok, szeretném a környezetem egy újabb szintre emelni)? Előre is köszönöm a segítséget!

2021. márc. 3. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én garázs helyett a padlásra vittem fel, azt amit nem használok és nem is illik bele a környezetbe, pl képes könyvek, tankönyvek még közép iskolából.

Hát ha 20 év múlva még meglesz a padláson porosodva, akkor a gyerekeim majd megnézhetik, hogy mi még miből tanultunk kb, nosztalgia faktor.

Ha nincs sok helyed, akkor viszont szánd rá és mehet a szemétbe.

2021. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyből kuka lenne, ha nincs rá szükségem akkor nem tárolgatom.
2021. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!