Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit kezdenétek egy ilyen...

Mit kezdenétek egy ilyen felosztású házzal? Mit hova tennétek?

Figyelt kérdés

Úgy értem mire használnátok fel az egyes helyiségeket? Ez a "Fürdő" után következő, hátsó szobákra és helyiségekre érvényes, azokra vonatkozik a kérdés.

[link]

Jó, ha így használom őket, ahogy itt fel van tűntetve? Úgy értem praktikus-e?

Nem a falak elmozdításáról beszélek, hanem a helyiségek felhasználásáról. Most újítjuk fel a ház azon részét és azért fontos, hogy mi hol legyen.

Hárman vagyunk: én, a feleségem és a fiunk.

Megjegyzés: az első lépcső a padlásra vezet, a második, ami a házban van, a pincébe.

Előre is köszönök minden választ.



2021. márc. 7. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem tudsz variálni a használatán.
2021. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Az üres rész,amiből nílnak a szobák és a garázs mellet van,azt mi?Szabad tér ami kinti,v. előszoba stb?
2021. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ami nincs falak közt az mind kinti rész. A garázs pont párhuzamos oldalból
2021. márc. 7. 14:06
 4/6 A kérdező kommentje:
A konyhával, az ebédlővel és a padláslépcsővel. Tehát a kinti rész az udvar
2021. márc. 7. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Jobb ötletem nekem sem lenne.
2021. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól van így az elrendezés. Én a garázst oda csinálnám a végébe, ahol a hall van, az a nagy tér. A jelen garázsból meg valami nyári konyhát csinánék. Persze nem tudom, milyen lehetőségek vannak.
2021. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!