Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 10 éve leengedett központi...

10 éve leengedett központi fűtés még menthető?

Figyelt kérdés
Vasároltunk egy házat, ahol központi fűtés van. A gond az, hogy már kb. 10 éve nincs víz a rendszerben. A radiátorok biztosan cserések, de a csövek kérdésesek. Én tartok tőle, hogy belül nagyon rozsdásak lehetnek a csövek, amin egy rendszer tisztítás nem biztos hogy segít.

2021. márc. 13. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen a fűtési rendszer?
2021. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Menthető. De biztosabb a csere.
2021. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gravitációs, gázkazán és vegyestüzelésű kazán is van a rendszerre kötve. Majd szeretnénk kondenzációs kazánt felszereltetni a régi gázkazán helyett.
2021. márc. 13. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha sima gravitációs, nincs cirko vagy ilyesmi akkor a rozsda szerintem nem okozhat gondot.
2021. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A rozsda okozhat gondot!

Át kell mosni.

Fel kell tölteni.

Nyomáspróba a kazán nélkül aztán bízzunk benne hogy műkődik és nem ereszt

Szerintem már nem menthető de drukkolok hogy jó legyen.

2021. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2023. márc. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül szétkaptuk az egészet, volt benne piszok rendesen. (Bár egy tisztítás után szerintem jó lett volna. Kicsit nagyobb lett a felújítás, mint tervezve volt így végül nem volt kérdés az új rendszer:)
2023. márc. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!