Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Furcsa helyen van a szobám?

Furcsa helyen van a szobám?

Figyelt kérdés

Ma megjegyezték egyesek, hogy ilyet még nem láttak, hogy a konyhából lehessen megközelíteni a szobámat...

Van a konyha, ami 4*5 méteres és onnan nyílik egy ajtó, amin keresztül egy kis átjárón a szobámba lehet jutni.

Most újítjuk fel a házat és a szüleim emiatt rosszul érzik magukat (én nem igazán, csak rosszul esett) és most ezen agyalnak, hogy legyen jó nekem... Hiába mondom hogy nekem jó és ne foglalkozzanak vele, nekik is rosszul esett.

Valóban furcsa ez?



2021. márc. 19. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Picit fura, igen. Nagypolgári lakásokban lehet ilyeneket látni, cselédszobának épültek eredetileg. Családi házban még nem hallottam ilyet, de ha téged nem zavar, akkor minden rendben. :)
2021. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1

Csak így volt kialakítható, mert vagonház.

2021. márc. 19. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Az mit jelent, hogy vagonház?...

Amúgy ne foglalkozz vele. Máshol meg más van furán kialakítva, úgy, ahogy éppen lehetett.

2021. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3

Hogy átjáróház. A helyiségek egymás után jönnek, csak a fürdőszobák esnek külön.

2021. márc. 19. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szülői "házban" (panel) az én szobám eredetileg ebédlő volt, így az egyik falam egy duplaüveg ajtó volt a nappalira. Az le volt zárva állandóra. Viszont így kb egy kis kuckó volt a többi szobához képest, mert a fürdő-mosdó-konyha szentháromság mellett volt, messze a többiek szobájától, viszont emiatt mindenkit hallgathattam ha korán kelt, későn feküdt.


Én imádtam, pont nem érdekelt más mit szól hozzá.

2021. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora elony ez,ha atjon a baratod/baratnod es szexeltek es a szuleid nem halljak az egeszet!!
2021. márc. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig elég gyakori, hogy a konyhából nyílik egy félszoba. Nagyon sok nagypolgári budapesti lakásban volt ilyen cselédszoba, amiből jellemzően gyerekszoba lett. Inkább örülj, hogy neked jutott külön szoba, és nem egy átjáró hallban laksz vagy egy galérián a szüleid felett :)
2021. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!