Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panelprogramos panelban a...

Panelprogramos panelban a konyhából kivezethetem a páraelszívó csövét a falon?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És miért nem?
2021. márc. 23. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért van erre szükséged? Szerintem a panelekben van szellőző kürtő, amit ezért találtak ki, abba vezesd be. Ezen túl gondoskodj arról, hogy legyen levegő utánpótlás, ha az elszívó bekapcsol. Ezt a legegyszerűbben viszont rejtett ablakszellőzőkkel tudod megoldani.

[link]

2021. márc. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Panelokban a szellőzőkbe sem lehet elvileg belekötni az elszívót, sőt semmilyen ventillátoros cuccot.
2021. márc. 24. 08:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalfal a társasház közös területéhez tartozik, azok bármilyen átalakítás, változtatás (amennyiben lehetséges)csak a lakóközösség előzetes engedélyével szükséges.

Adott esetben én biztosan ellene szavaznék egy lakógyűlésen, mert egy szigetelt ház szigetelésének megbontása sok későbbi probléma forrása lehet (beázások az alattad lévő szinteken).

2021. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!