Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen glett ami hófehér...

Milyen glett ami hófehér végeredményt ad felhasználás után?

Figyelt kérdés
Keresek olyan glettanyagot ami vakolat javításnál tudok használni. Meszelve lesz ezért főleg lényeges lenne, hogy felhasználás után hófehér felületet kapjak, hogy ne keljen 5 * legalább átmeszelnem, hogy elfedje a javítást. (Diszperziós jobban takar ott nem lenne ennyire lényeges tapasztalatom szerint.) Festékboltban fehéret kértem, de végeredményben "koszos-fehér" a végeredmény ezt is jó sokszor át kell meszelni, hogy fedje el. Az is szempont lenne, hogy ne 10 perc után kössön már meg legyen idő rendesen felhasználni. Ha valakinek van tapasztalata márkára - névre ne tartsa magába ossza meg. Lényeges, hogy hó-fehér legyen kikeményedés - száradás után.

#javítás #fehér glett
2021. ápr. 14. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha mésszel festesz akkor célszerű szintén légáteresztő glettet alkalmazni (meszes glett).
2021. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Modellgipsz. De gyorsan kot.


Minden mas glett szurke tapasztalatom szerint

2021. ápr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Gipssz + mész.
2021. ápr. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
3# jó. Eredetileg ezzel gletteltek. És fehér.
2021. ápr. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Valami glettanyagot régen vettem lassan kötő és hófehér volt. Régen volt és az a festékbolt már bezárt nem tudom kinyomozni milyen gyártmány volt az. Köszönöm a válaszokat a mész + glettelést kipróbálom biztosan fehérebb a végeredmény mint "natúr" glettelve.
2021. ápr. 15. 12:22
 6/11 bamboochatheone ***** válasza:

Én ezt szeretem, ez hófehér.

[link]

2021. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Rigipsz.
2021. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Rigipsz" - az Márkanév ez így kevés.


Keverni mésszel az nem működik nagyon. Ami így valamit segített finoman frissiben a glettelést átmeszelni. Jobban beszívódik a mész és fehérebb a glettelés a végén, de utána így is még párszor át kell meszelni, hogy teljesen eltűnjön a glettelés. 6. válaszadónak reagálva akkor a jövőben ki fogom lehet próbálni. Amit vettem elhasználtam 4 *5 * azért át kellett festeni , hogy tényleg jó legyen. Mindenkinek köszönöm a válaszokat.

2021. máj. 5. 14:37
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
2021. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
- off - Aki írt konkrét termékmegnevezést kérem máskor írja bele a kommentjébe is a termék pontos megnevezését, mert a linkek nem örök-életűek. Később ha valaki olvassa és lesz egy megszűnt link akkor neki már semmit nem fog segíteni. - off - Ide írom a két eddigi ajánlott termék nevét, hogy másnak is segítsen a később is: "Caparol belső glett" és " Rigips - RIMANO PLUS A" Ha van még valakinek jó tapasztalata kérdéses termékkel kapcsolatba írja meg nyugodtan linkel és pontos névvel. Még egyszer köszönöm az eddigi kommenteket Szép napot kívánok minden idetévedőnek. :)
2021. máj. 7. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!