Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Keressek bátrabb munkásokat?...

Keressek bátrabb munkásokat? Vagy mit lehet tenni ezekkel?

Figyelt kérdés

Van 4 nagyon jó munkás akik 3 hónapja felújították a teljes házat. Szigetelés, belső munkák, hátsó tető, minden-minden új lett,gyönyörűen megcsinálták.

Most eljöttek a garázst megcsinálni, és mondtam hogy elől is meg kéne csinálni a tatőt, de azt nem merik. Csak 2 van bejelentve közűlük, azok is egy teljesen mással foglalkozó céghez és félnek hogy a szomszédok rájuk hívják a rendőrséget.

Mondtam nekik, hogy mind a négy szomszéddal megbeszéltem mindent, nem kell félni, mert nem szólnak semmit, nem zavarja őket a zaj vagy a por (eddig sem zavarta). Nem szeretném elveszíteni ezeket a munkásokat, mert nagyon jók, minőségi a munkájuk és jó árban is dolgoznak, ráadásul van szaporájuk is. De már - már ott vagyok hogy keresek másokat, ha ennyire óckodnak. Hogy győzhetném meg őket?



2021. ápr. 21. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg jelentsd be őket.
2021. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Gondolom nem akarsz letenni letétként a kezükbe annyi lóvét, amennyi büntit kapnának a fekete munkáért.
2021. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy 2-nek nincs munkakönyve, 2-nek meg van, de hivatalosan autószerelő mindkettő.
2021. ápr. 21. 14:03
 4/8 A kérdező kommentje:

2

Végül is belemennék abba is, mert úgysem fog semmi történni és a pénzt visszakapnám, de nem tudom mit tegyek, mert elég rossz a hozzáállásnak...

2021. ápr. 21. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress valakit aki bejelenti oket arra az idoszakra napi bejelentessel.
2021. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fordítsd meg a helyzetet. Te bevállalnád illegálisan a munkát, kockáztatva egy adóellenőrzést és több százezres büntetést egy pitiáner összegért cserébe. Mert gondolom a " jó árban is dolgoznak" "van szaporájuk is" annyit jelent kis pénzért, csapágyasra hajtják magukat + te szeretnéd hogy bevállalják mellé a rizikót hogy elkapják őket. NEKED elég rossz a hozzáállásod nem nekik!
2021. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet a kutya fejét erőszakkal az asztalra hurcolni. Keress másokat.
2021. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6

Nem,nem kis pénzért dolgoznak, de kigizethető.

Én kifizetem a büntetést ha kell de csekély rá az esély hogy bármi is lesz. Eddig sem volt.

2021. ápr. 21. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!