Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mosogató csaptelep kihúzható...

Mosogató csaptelep kihúzható zuhanyfejjel. Erről szeretnék véleményeket?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezt néztem ki.

[link]

Biztos sokaknak van hasonló, de nekem még nem volt szerencsém hozzá, még nem is láttam testközelből működés közben.

Én úgy gondolom, hogy nagyon praktikus és kényelmes.

De olyanok véleményét várom, akik már használják is.

Eddig ennek a családnak a sima mosogató csaptelepje volt nekem, és annyi aggályom azért van, hogy ennek azért több centivel alacsonyabban van alapból a kifolyója.

Várom a tapasztalatokat, előnyeit-hátrányait.



2021. máj. 5. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem, pl. főzéshez a mosogató mellé lerakom a fazekat és úgy meg tudom tölteni, vagy nagy edények mosogatásánál kényelmes, kevesebbet kell forgatni hogy víz érje.


Annyi, hogy nézzétek meg alaposan a rögzítését. Mi először olyat vettünk, ahol a "zuhanyfej" részbe csak simán bele volt ragasztva a menet, amibe bele lehet tekerni a "slag" részt, egyszer levegő került a vízrendszerbe (kerti csapot szereltünk), és mikor megnyitottam a mosogatót, konkrétan lerepült a "zuhanyfej" a csapról, összefröcskölve a fél házat és tönkretéve a konyhaasztalon hagyott telefonomat.... utána olyat vettünk, ahol egy normális perem tartja a helyén a cuccot, nem tud elszállni. :D

2021. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen hátránya nincsen.

Talán annyi, hogy a mosogató alatti részt elég nagy területen szabadon kell hagyni, hogy legyen elegendő hely a tömlőnek és a súlynak (ami visszahúzza a tömlőt).

2021. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem hátrányát én sem. Max annyiban, hogy néha ha véletlenül kihúzom a fejet akkor is ha nem kéne, mindent összefröcsköl. Egyébként nagyon praktikus, én a zöldségeket, gyümölcsöket is a kis zuhanyfejjel mosom.
2021. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a típus van nekem is. Az előnyeit gyak. már leírták, én is ebben látom az előnyeit, sőt pont ezek miatt vettem ilyet. Elég jól tele van rámolva nálam az alja, két kuka, tisztítószerek, így is elfér a slag. A szekrény hátfalához nem szabad rámolni, azaz teljesen hátratolni a cuccokat, ott hagysz egy kis helyet és elfér a slag. Lehet, hogy nagyobb lábos leöblítésénél kicsit bajos alatta átforgatni az edényt, így, hogy relatíve alacsony, ebben nincs tapasztalatom, mert van mosogatógép, de egy mosogatómedence szerintem kb. 15cm mély (a normál, hagyományos), ez a csappal plusz 10cm, azaz kvázi 25cm helyed van alatta. Mélyebb lábos esetén is ennyinek elégnek kell lenni, de van 15cm-nél lényegesen mélyebb mosogatótálca is. :D
2021. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor megemlíteném azoknak akik használják a kifolyószárat félre lehet fordítani és úgy kivenni a zuhanyzó fejet, vagyis a fazék elfér a tálcában.

Ezekből a tipusokból amit szereltem mindnek a tetején lévő váltó sz@rt be.

2021. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!