Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van egy padlásunk, amin...

Van egy padlásunk, amin rengeteg felesleges deszka van, hova tudnám rakni ezeket?

Figyelt kérdés
Nemrég jött az ötlet, hogy csinálhatnánk egy kis nyugodt szobácskát a padláson. A gond csak az, hogy rengeteg felesleges dolog van ott és mivel nem most van a lomtalanítás nem tudom hova rakni ezeket. Ha van valakinek ötlete, hogy hova tehetném ezeket, hogy nagyobb hely legyen fent, akkor az írja meg válaszban. (:

2021. máj. 10. 18:55
 1/9 A kérdező kommentje:
És a következő lomtalanításig meg nem igazán szeretnék várni...
2021. máj. 10. 18:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami az egyiknek lom, a másiknak érték. Ami olyan állapotú, azt meg lehet hirdetni a vaterán, vagy garázsvásárt tartani a környéknek belőle. Nem szégyen, az emberek örülni szoktak az ilyesminek.

Ha karitatív vagy, akár ingyen is adhatod, de kereshetsz is vele némi pénzt.

A deszkáknak pedig rengeteg szegény nyugdíjas örülne, akik fával fűtenek télen.

2021. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én rengeteg olyan cuccot boldogan felújítottam már, amit mások kilomtalanítottak. Nekem kincsek.
2021. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!💖

A deszkák állapota elég jó, némelyik szálkás, de ez gondolom nem akkora baj.

A többi fent lévő tárgy sem rossz állapotú, csak kicsit poros.

2021. máj. 10. 19:02
 5/9 A kérdező kommentje:

3- as, köszönöm a válaszod!💖

Én is hasznosítottam a fent lévő dolgok közül elég sokat, csak az a gond, hogy még mindig maradtak olyan deszkák, téglák, amiket nem igazán tudok elhasználni.

2021. máj. 10. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A lomok között játékok és könyvek nincsenek? Azokból lehet, hogy volna, ami engem is érdekelne. Mik vannak?
2021. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hulladék faanyagot én ki szoktam rakni a kerítés közelébe egy kupacba, nem telik el fél nap hogy valaki becsöngessen hogy elvihetné-e. Bontott téglát is vittek már el így nyársaló építéshez, szóval ha egészben vannak akkor ingyen egy-két nap alatt elviszik.
2021. máj. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként akár ide is feldobhatnál pár képet, hátha kell valakinek valami "lom" olyan áron, hogy mindketten jól járjatok.
2021. máj. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6- os játékok és könyvek sajnos nincsenek, ha lennének szívesen odaadnám. (:

Egyébként tegnap megoldódott a probléma, mert apukámék épp most szeretnének felújítani a házuk egy részét, és azt mondták, szívesen fogadnák ők is a deszkákat.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! 💖

2021. máj. 11. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!