Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen szakembert keressek a...

Milyen szakembert keressek a konyhai szagelszívó kiépítéséhez?

Figyelt kérdés
A konyhában most lett felrakva a csempe és a járólap. Szeretnék szagelszívót is, gondolom azelőtt kell kiépíteni, mielőtt a konyhabútor is meglenne. Milyen szakma foglalkozik vele? Hogy keressek hozzáértőt?

2021. máj. 28. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Semmiféle hozzáértés vagy szakértelem nem kell hozzá. Aki meg tud különböztetni egy pisztolyfúrót egy csavarhúzótól az fel tud szerelni egyet, külső szellőzésűt is. Én azért megvárnám vele a konyhabútort, hogy tudjam, hogy férek.
2021. máj. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami komoly elvarasaid vannak akkor légtechnikaval foglalkozó szakember, egyébként nekem az asztalos épitette be, amikor készült a konyha. Megvettem minden eszközt elvittem hozzá, ő pedig ennek megfelelően gyártotta le.
2021. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Klímás és szellőztető rendszer építők foglalkoznak a komolyabb szerkezetekkel, de egy sima szagelszívót egy asztalos is be tud építeni.
2021. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleve tisztázni kellene, hogy milyen szagelszívó? Mert pl nálam kürtős, és semi köze a bútorhoz. Ha meg bútorba épített, akkor majd az asztalos beszereli. Illetve a kiépítésnél kell egy villanyszerelő odavezetni az áramot, ha meg ki akarod vezetni, ahhoz sem kell semmi komolyabb szakértelem, csak egy jó fúrókalapács, de azt csempézés elött szokás megcsinálni.
2021. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyat keress aki tud akkora lyukat fúrni a falon hogy kimenjen a cső.
2021. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, nem is gondoltam, hogy ennyire egyszerű a kiépítése.

A kürtős szagelszívót választanám, mert azt jobbnak tartják.

Annyi gondba űtközök, hogy kivezetéakor hosszabb útvonal kell neki, mert a legközelebbi cső kivezetési lehetőtég a szabadba a kamra lesz, ahol egy kicsi ablak van. ez az út legalább 4m hosszú.

2021. máj. 28. 13:00
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, nem is gondoltam, hogy ennyire egyszerű a kiépítése.


A kürtős szagelszívót választanám, mert azt jobbnak tartják.


Annyi gondba ütközök, hogy kivezetésekor hosszabb útvonal kell neki, mert a legközelebbi cső kivezetési lehetőség a szabadba a kamra lesz, ahol egy kicsi ablak van. ez az út legalább 4m hosszú.

2021. máj. 28. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem kb 2 méterre kellett elvinni, de ezt úgy oldottam meg, hogy csináltam egy álmennyezetet a konyhabútor főlé, ebbe spot lámpák kerültek, plusz a szagelszívó csöve.
2021. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj, hogy az elszívó, csak akkor tud levegőt elszívni, ha van levegő utánpótlás. Javaslom tegyél pár rejtett ablakszellőzőt az ablakokba.
2021. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!