Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül egy lakásfelújí...

Mennyibe kerül egy lakásfelújítás?

Figyelt kérdés

Lenne egy nagyon jó helyen (megyeszékhely belvárosában) egy szép, nagy lakás olcsón. Viszont cserébe lakhatatlan, százéves romhalmaz. Mivel jelentősen olcsóbb mint az élhetőbb lakások, ezért azt szeretném kitalálni, hogy körülbelül mennyibe kerülhet egy teljeskörű felújítás. Vajon megérné-e vagy nem, és inkább jó állapotút kellene-e néznem.


Ha van tapasztalatod vele, kérlek írd meg mennyibe időbe és pénzbe került, és mit csináltak meg. Ha teljes lakásfelújításon vagy túl, megírnád a részleteket?


A lakás 70nm, minden cserélős lenne benne (burkolat, fürdőkád, nyílászárók, minden). Vajon meglenne 6-7 millióból?



2021. júl. 3. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább 7-8 millió alaphangon, és akkor még semmi extra nem került bele.
2021. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Minimum 10 millió!
2021. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Huh. Akkor eléggé alábecsültem, nézegettem oldalakat és az alapján nem tűnt ennyinek :(
2021. júl. 3. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
látatlanba nehéz pontos összeget mondani, de alsó hangon extrák nélkül min. 8-9 milla. ráadásul most az anyagárak is felmentek és a mesterek is drágábban dolgoznak.
2021. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2017be, 6mba állt meg tokkal vonóval 60nm-es lakás. Butorokat, ajtokat asztalos csinálta.

Jelenleg szerintem 8körül ki lehet hozni. Persze kérdés mekkora az igény 15ot is ellehet verni, meg ikeas butorból is lehet lakást berendezni.

2021. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen fűtés lesz? Csak a kondenzációs kazán és a kéménybélelés, engedélyeztetés minimum 1 millió. Legalábbis kb. 2 éve hallottam ilyen árakat.
2021. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezek csak nagyon képlékeny tervek voltak, mostmár rájöttem, hogy nem járható út, ha én újítom fel, mert egyszerűen nincs annyi pénzem.
2021. júl. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!