Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Legolcsóbb tetőfelújító cég?

Legolcsóbb tetőfelújító cég?

Figyelt kérdés

Röviden a történet: 21 vagyok a férjem 22. Egyetemisták vagyunk, az én szüleimtől örökölt házban élünk. Diákmunkából és az ösztöndíjból tartjuk fent magunkat. A házunk 50nm² egy kisebb és egy nagyobb szoba, pici fürdő és egy konyha. Sajnos 1980-ban volt utoljára a tető megcsinálva, viszont az elmúlt időszakban (dél dunántúlon élünk) olyan mértékű jégkárunk keletkezett, hogy folyamatosan ázunk.

Mennyibe kerülne a legolcsóbb tetőcsere, mik a tapasztalatok? Nem vet minket fel a pénz, jó lenne ha 800.000 Ft környékén meg tudnánk ezt oldani mert a félretett pénzünk + a júliusi fizetésünk ennyit talám fedezne... Tudom, hogy kevés tudom az építőipar 200+%-os drágulást mutat, de mégis, hátha ti ismertek valakit.. Senkire nem számíthatunk, ő a szüleit 8 éve nem látta.

Esetleg fiatal házasokként bármi hitelt megkaphatnánk? Bár gondolom nem, hiszen nincs munkánk, csak a diákmunka. Az egyetemen a rendkívüli szociális ösztöndíjat nem tudjuk nyáron megigényelni, tehát teljesen tanácstalanok vagyunk.

Kérlek ne bántóan álljatok hozzánk, mert így is elég a bajunk.:(



2021. júl. 4. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak a sérült cserepeket cserélni, gondolom a jégtől nem károsodott a gerenda és tetőléc. A javítás olcsóbb, mint a teljes csere.
2021. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak az interneten mesterkeresők, lehet árajánlatot és véleményeket kérni.
2021. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság 800E-ért körberöhögnek egy tetőcseréért. Csak az anyag többe van. Sokkal. Egyébként milyen tető? Mert lehet, hogy meg lehetne azt oldani olcsóbban is.
2021. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha palatető, arra lehet tenni ezt a bitumenes zsindejt.
2021. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha leirnad milyen teto, sokat segitene. Ennyi penzbol amugy csak javitani lehet, a tetocseret 2-3 millio alatt nem uszod meg.
2021. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Esetleg vegyetek bontott cserepet.Elég jó állapotúakat lehet kifogni.

De valószínű a léceket cserélni kell

Cserepes lemez szinte egy árban van a cseréppel.

2021. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
T alakban kontytetőnk van, amin jelenleg cserepek vannak.
2021. júl. 4. 12:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm a segítséget #2-es, tettem fel joszakira is munkát, állítólag ott tudnak majd jelentkezni.
2021. júl. 4. 12:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Többször láttam már ingyen elvihető bontott cserép hirdetést. A jófogáson is van most több.
2021. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!