Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel program várható még?...

Panel program várható még? Hogy lehet rá pályázni ? A ház ahova költöztem még nem esett át rajta de nagyon szeretném. Mit lehet tenni? Valaki?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Már régen leállították, a kormány nem tervezi a panelprogramot egyáltalán. A helyi önkormányzatoknak esetleg lehet ilyen programja, azt kell megnézni.

A lakóközösségnek kell megszavaznia, te hiába szeretnéd, ha leszavaznak és az esetek többségében le fognak szavazni. Ha voltál már ilyen gyűlésen érted miről beszélek, ha nem, akkor majd megtapasztalod.

2021. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Leszavazzák? Az én városomban a panelok 70-80%-a átesett a panelprogramon és sok csak azért nem, mert egyszerűen nem került rá a sor. Tervezték, csak közben leállt a program.
2021. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálunk is leszavazta a -többségében idős- lakóközösség.

Most már nagy részt lecserélődött a lakók nagy része, csak most nincs program. Ez van, így jártunk.

2021. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért kellett lepontozni? Még egyszer mondom én szegedi vagyok és ránézésre is a panelok 70-80%-a panelprogramos a városban, de olvastam is valahol erről egy cikkben, hogy a városban nagyon magas arányban vettek benne részt.


Sőt ahol most lakom 15 lakásos panelház, ott is kb 10 lakásban nyugdíjas él egyedül és itt volt panelprogram. Még nem laktam itt akkor, de gondolom a nyugik is megszavazták, hiszen ők adják a többséget.

2021. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálunk meg nem is napirendi pont , ezek szerint nincs pályázat ???
2021. júl. 10. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:
A klasszikus panelprogram, ami régen volt, olyan nincs, de ha lenne sem biztos, hogy megszavaznák a lakók (főleg az idősek), mint említettem.
2021. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És akkor mi van helyette ?????
2021. júl. 10. 15:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi. Mondtam, hogy a helyi önkormányzatokat kell figyelni, hogy ők csinálnak-e valamilyen korszerűsítési programot, szigetelést stb. Ha igen, akkor van, de gondolom limitált a támogatás, ha nincs, akkor így jártál/jártunk.
2021. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha nem panelprogramos az épület az nagyon gáz?Nemcsak a szigetelés miatt,hanem pl, a panel elemek között beszivárgó víz felgyorsíthatja az anyag tönkretételét(rozsdásodás...)?Csak panelprogramosba érdemes menni?
2022. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!