Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan fessem ki a lakást?

Hogyan fessem ki a lakást?

Figyelt kérdés

A hálószobámban már megvan a tökéletes szín.

Szerintetek milyen lenne ha a többi helyiség (konyha, előszoba) is ugyanolyan színű lenne?



2021. júl. 16. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon gáz.
2021. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Rossz lenne, unalmas. Még egy helyiségen belül se kell minden falnak egyszínűnek lennie.
2021. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy neked tetszik. Mi se a lakásodat, se ezt a színt nem ismerjük. Pl. én inkább azt szeretem, ha minden fal fehér. Ha a hálószobád valami erős szín, azt biztos nem raknám már máshová, de ha valami visszafogott, akkor akár jó is lehet, amennyiben illik a többi helyiség burkolataihoz nyílászáróihoz és berendezéséhez is. Szerintem rendezettebb egy lakás, ami nem szobánként vált stílust.
2021. júl. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy neked jó! Te fogsz benne élni nem én, vagy egyéb hozzászóló.

Ha neked ez okoz örömet, akkor igenis fess mindent olyan színre!

2021. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak a fehéret bírom elviselni, a többi szín nagyon erősen rányomja a bélyegét a szobára, szerintem nagyon gondold át, hogy évekig tudod e ugyanazt a színt nézni minden falon.
2021. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!