Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Festek spray-vel lefujtam a...

Festek spray-vel lefujtam a kadat, de nehol megfolyt, ill. nem fed mindenhol 100%-ig hiaba 2 dobozt elfujtam. Holnap ujra atcsiszolom majd, es lefestem ecsettel. Vizes bazisu festekkel ra lehet festeni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van kimondottan fürdőkádra való festék. Festékboltban lehet venni, tavaly 10 ezer körül volt. Mindenképp olyat vegyél, nem érdemes mással próbálkozni. Ehhez más higító is van ha jól emlékszem
2021. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsod.
2021. aug. 30. 21:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Amugy te kiprobaltad es jo lett az eredmeny? Ecsettel hordtad fel? Koszi
2021. aug. 30. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
A férjem festő és rendszeresen dolgozik ezzel az anyaggal, tőle tudom. Itthon is lefestette a zuhanytálca alját és a kádat és nagyon jó, nem is látszik hogy festve van, olyan mintha gyári lenne. Ő úgy csinálja hogy először zsírtalanítja a kádat azt hiszem hígítóval majd megcsiszolja majd újra zsírtalanitja és utána festi. És 1-2 napig nem érheti víz. De ha te ma festetted akkor szerintem holnap még ne állj neki újra nehogy felmaródjon. Én a helyedben hagynám megszáradni rendesen utána nagyon megcsiszolnám hogy ez az anyag minél jobban tűnjön el amit ma felvittél. Mert ez a réteg okozhat bajt. Amúgy ecsettel viszi fel.
2021. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi, hasznos amiket irsz.

Egyenlore meg varok akkor.

2021. aug. 30. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!