Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszoba felújítás során...

Fürdőszoba felújítás során érdemes 1, max 2 cm polifoamot leteríteni az estrich beton alá?

Figyelt kérdés
Ott ugye mezítláb jár az ember, hátha ennyitől érezhetően kevésbé lenne hideg a padló.
2021. szept. 6. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Beton alá max lépésálló hungarocelt szokás tenni, polifoam olyan mint a szivacs, vagyis szépen összelapulna a beton súlya alatt.
2021. szept. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát polifamot semmi esetre sem, csakis lépésálló hungarocellt, mint az előttem szóló írta.

Igen, egy picit jobb lesz a hőérzet, de mi szőnyehet is tettünk, mert mezítláb csak jobb..


Az ötlet jó, nem kerül sokkal többe, és hatásos is.


De azért kell az a szőnyeg..(jó, nálunk tükörsima padlóburkolat van, ha vizes lábbal nem figyelek, marhanagyot lehet taknyolni, ezért kell a csúszásmentes szőnyeg)

2021. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 puritan ***** válasza:
100%
Én a felújításkor a konyha betonja alá tettem 5cm hungarocellt, de marhára semmit nem lehet észrevenni, a járólap ugyanolyan hideg mint előtte, amikor nem volt szigetelés.
2021. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!