Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Érdemes fürdőszoba estrichet...

Érdemes fürdőszoba estrichet bevasalni?

Figyelt kérdés

Kb 6 cm vastagságban kell estrichet önteni. A kivitelező szerint kell bele vasháló.


Én ilyenről még nem hallottam. El se tudom képzelni, hogyan lehetne legközelebb felújítani, ha tele rakjuk vassal.


2021. szept. 8. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Á az nem jó fogja a mágnes is meg nem tesz jó az idegrendszernek. Én csak simán leöntöm a betonnal azzal acsemperagasztós miafenével és rá a csempét és nagyon fasza csak kell várni egy két napot hogy megszáradjon én mindig így csinálom.
2021. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kell a halo ami nem vasalas hanem erosites. Erosito halo. A repedesek miatt.

Mit szeretnel benne felujitani? Ha jol megcsinaljak akkor 30+ evig nem kell hozzanyulni.

2021. szept. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az asszony állandóan újratervezi a házat.. Könnyen lehet, hogy 10-15 év múlva már nem is fürdőszoba lesz. Hogy fogom akkor felbontani a járólapot?
2021. szept. 11. 12:18
 4/10 anonim ***** válasza:

A járólapot fel tudod szedni. A beton réteget nem kell. Hacsak nem valami más burkolatot tervezel ami miatt mélyebbre kell mennetek.

Fördőből milyen más szoba lenne? Tele lesz minden vízcsövekkel, csatornával, stb.

2021. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ahogy most felbontottam a járólapot, azért megsérült alatta a régi estrich. Ilyen 1 cmes gödrök lettek a felületén. Azt vissza lehetne egyenlítőzni, hogy új burkolat mehessen rá?


Volt már szó róla, hogy ami most fürdő, az idővel meg legyen cserélve a mellette levő hálószobával. (mert az nagyobb. Most kell a sok háló a gyerekek miatt, de ha kirepülnek, ez megváltozik.)

Engrm nem zavar, ha magasan marad a padlószint, csak a járólap leszedés után rárakhassam a lamináltat.

2021. szept. 11. 12:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Aljzatkiegyenlítővel ki síkba lehet hozni.

Értelek, de fürdőben ott lesz a csatorna meg a falakban a víz. Hában is lesz wc mosdó? Vagy majd a fél házat újra lebontod feltöröd?

2021. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Falban a víz szerintem nem nagy kunszt. Ha már lebontom a csempét, akkor így is úgy is ki kell festeni, akkor már nem gond egy picit belevésni, hogy rá lehessen kötni a csatlakozásra az új csövet. (le van fényképezve a szoba, tudni fogom pontosan hol van csatlakozas).


Csatorna kap egy dugót a végére, esetleg be is falazom és kész. Maradhat egy üres, használaton kívüli cső az aljzatban.


Köszi az aljzatkiegyenlítős megerősítést.

2021. szept. 11. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem cseréld le az asszonyt. Sokba kerül már egy festék is. Milliárdosnak hisz vagy mi?
2022. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére ő minden pénzt megér ;)
2022. ápr. 6. 00:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó, akkor nem szóltam semmit :D
2022. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!