Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szeretnék egy mennyezeti...

Szeretnék egy mennyezeti ventilátort. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy csillár van, amely két kapcsolóval működik. Van egy nagy (középső) lámpa, és van három kisebb lámpa, amely külön kapcsolható. Egy olyan mennyezeti ventilátort szeretnék, amely ezzel a két kapcsolóval működne továbbra is, azaz a villanyt egy külön kapcsoló irányítaná, a ventilátornak pedig a 3 lámpás kapcsoló adna áramot, vagy annak a vezetéke menne bele egy vezérlő panelbe.

Tudnátok nekem konkrét terméket ajánlani, amely zajszint tekintetében is megfelelő és nektek már bevált?

Hasznos tanácsokat is szívesen veszek, még nem volt ilyennel dolgom.



2021. szept. 13. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

az első mennyezet ventillátort még a rendszerváltáskor vettem az Ulászló utcai lakásboltban. Ez azóta is működik. A többit Praktikerben, Obiban.. Ezek is 15 éve forognak éjjel-nappal csendben, még búgást sem hallani.Annyit tudni kell, hogy mindegyik téli forgásirányon működik, ez vált be.nyáron a klíma levegőjét is keveri, télen a meleg levegőt teríti egyenletesen.


Nálam bevált, már nem érezném jól magam nékülük. A nejem szobájában csak melegben(tavasztól-őszig) működik, de ő sem hall hangot.


Amúgy nálam is csillárkapcsolóra van kötve, a régi csillár helyére. A ventillátorokba LED lámpákat tettem. Tökéletes.


Nagyobb lámpa/csillárboltokban nézz körül. Nem lehet mellényúlni, kiforrott a technika. Én minél nagyobb lapátméretet javaslok.


Ennyi.

2021. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy felejtsd el, semmire nem jó
2021. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor van ertelme ha nincs klimad, de csak akkor erzed a levegot ha alatt vagy. Nekunk van de en nem hasznalom soha, csak a felesegem. Van klima, nincs szukseg pluszban ventillatorra
2021. szept. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1:es köszönöm a választ.

3: nálunk még nincs klíma, de lesz,viszont a csillárt amúgy is cserélni kell, mert eltört az egyik ilyen dísz cucca.

2021. szept. 14. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!