Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A szállodai padlószőnyeg...

A szállodai padlószőnyeg tényleg annyival jobb?

Figyelt kérdés
Felújítjuk a lakást és szeretnék olyan padlószőnyeget ami sok évig kitart. Többel megjártam már. Pl 2 hét után kilaposodott, nem volt bolyhos bármit csináltam, kikopott, kifakult stb stb. Most akadtam rá, hogy lehet kapni szállodai padlószőnyeget, sokszorosa az átlag padlószőnyegeknek, de ha tényleg jó akkor rászánom. Van valakinek ezzel tapasztalata?
2021. szept. 26. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb terhelésre készülnek, azért jobbak. Ugyan úgy, mint a laminált parkettából is van magas minőség hasonló terhelésekre.
2021. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tapasztalatnak nevezhetjük azt, hogy igen sok nagy forgalmú repülőtéren is jártam, ahol színes padlószőnyeg van amin nem csak a tömegek, de elektromos járművek is közlekednek.
2021. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!