Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vettünk egy házat beépíthető...

Vettünk egy házat beépíthető a tetőtér csak nincs a cserép alatt fólia ez nagy gond?E nélkül is mehetne a szigetelés vagy mi a teendő?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Le kell szedni a cserepet és fóliát kell tenni alá.
2021. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mindentudó99 ***** válasza:
33%
Méghozzá a vastag drágát kell tenni
2021. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

En belulrol foliaztam a szarufakra.

Egyebkent keves levenni a cserepeket. Ha szabalyosan akarsz foliazni akkor cserepet es lecet is fel kell szedni. Foliat fel es arra ellenlecet es arra a tetolecet amit akkor mar illik cserelni. Aztan vissza a cserepet. Nem egy bonyolult melo de kva nagy munka.


Amugy paraatereszto folia kell nem sima folia.

2021. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Én is belülről fóliáztam, páraáteresztőt a szarufára, utána szigetelés a szarufa közbe, majd szarufa alá, aztán párazáró és gipszkarton. Teljesen jó.


Persze, szívesen cserélném a héjalást,és akkor már egyszerre tennék fel kívülről páraáteresztőt, de a legolcsóbb ajánlat volt 13 millió...

Én meg megcsináltam belülről, ingyen.

2021. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is a padlás felől van a fólia.
2021. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogyan rögzítettétek a fóliát?
2022. márc. 6. 07:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Tűzőgép.
2022. márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tűzőgép.

Ne aggódj a lyukak miatt, elvégre direkt egy páraáteresztő fóliáról beszélünk.

2022. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Csak 1 lehetőség van, cserép leszed, tetőléc leszed, Páraáteresztő fólia kifeszít, ellenléc felüt és új tetőléc. vagyis új tetőszerkezet, de a gerendákat nem cseréled ha jó állapotban vannak.

Ez 100nm tető esetében mai árakon 20-25000ft/m2 a munkadíj + anyag ami a lécezés+fólia+szeg egyszerű sátortetős szerkezet esetén 0,5 millió.

2022. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!