Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Teljes lakás festése Adott...

Teljes lakás festése Adott egy 75 m2 alapterületű téglalakás, amelyet évekkel ezelőtt felújítottak beleértve a festést is. Reális az ár?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt felújították a lakást (4 éve) beleértve a festést is. Mielőtt beköltöznénk, szeretnénk egy teljes festést, amire egy 950-ezres ajánlatot kaptam, természetesen ez csak a munkadíj. A festő szerint kell csiszolni, glettelni, csiszolni, és mélyalapozni (falak,plafon) habár nekem annyira nem tűnik rossznak a fal, továbbá az ajtók festését, javítását és két fal tapétázását tartalmazza az ár. Kérdésem mennyire reális ez az ár?

#ár #festés #teljes lakás festése
2021. dec. 7. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Én reálisnak tartom. Ha kételkedsz, kérdezz meg más festőt is.
2021. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos ilyen ajánlatok repkednek.

Ha soknak találod, ezt mindet meg tudod csinálni magadnak, es akkor spóroltál majd 1 millát, meg tanultál is valamit.

2021. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Festésnél nem az alapterület számít, hanem a falak és a plafon m2-e, mínusz ajtók-ablakok m2-e.

Mindennek szabott ára van, de egy 4 éve, szakember által javított, glettelt falat esélyes, hogy csak le kell kenni.

Itt vannak a 2021-es árak, hasonlítsd össze a te méreteiddel, mivel mi azokat nem ismerjük!

[link]


Egy biztos, én akkor sem fizetnék azért közel 1 milliót - ha lennei is - amit egy analfabéta is meg tud csinálni egy nyeles hengerrel, vagy kefével.

2021. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15-20 négyzetméteres szobákra kapni manapság 150-200 ezer körüli ajánlatokat vidéken. Szóval kb. reális, igen. Bár érdemes kérni több ajánlatot, lehet olyan is, hogy valaki éppen egy 100-assal olcsóbban vállalja.
2021. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a 80 m2-es, 3 szoba + étkezős, pici konyha, nagy fürdőszoba, (de utóbbi 1,70 magasságig csempe), volt a nyáron 300ezer munkadíj + az anyag.

Persze a munkadíj számla nélkül, de kifogástalan minőségben. 2 nap alatt végeztek, kosz nem maradt.

(Pest megye)

2021. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, ez még mázolással is rengeteg!
2021. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!