Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panelnél ha az eredeti linóleu...

Panelnél ha az eredeti linóleum fel lesz szedve kell aljzatkiegyenlítőzni járólap lerakás előtt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólok..rohadt kemény meló.. a linó felszedése!!

Nem feltétlenül kell aljzat kiegyenlítőzni,csak ha sokat lejt vagy gödrös,azaz túl sok a hiba

2022. jan. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Ha nincsenwk rajta egyenletlenségek ill nem mozog,stabil egyenes a felület felesleges felszedni!Mehet rá a tapadóhid,ragasztó stb,pénzt és munkát spórólsz magadnak sőt zajcsillapitásra is kiváló!Egyébként brútálmeló feszedni és szinte biztos hogy jön vele fel a misung réteg is amivel annó ki lett egyenlitve a felület!Ez azt jelenti hogy padloponózni mindenképp kell!
2022. jan. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. De igy is előfordulhat hogy a linoleumra tapadóhid ill padlopon kell.
2022. jan. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1:

Arra van a multigép. :) Tavalyelőtt nyáron a kisszobában egy egész nap kínszenvedésével téptem fel kézzel, pajszerral, spaklival a padlószőnyeget. Aztán vettem ilyen rezgős multigépet, azt csak tolnom kellett, mint a villanyborotvát, és sipp-supp felrántottam az előtérben lévő linót.

Aztán jött persze a padlopon, meg stb...

...és az összes beltéri ajtó cseréje, mert a padló szintje annyit emelkedett, hogy nem lehetett volna nyitni/zárni őket. (Bár az ajtócsere amúgyis be volt tervezve).

2022. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!