Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Burkolásnál hogy van ez?

Burkolásnál hogy van ez?

Figyelt kérdés

Felújíttatom a fürdőszobát kivitelezővel, kértem néhány ajánlatot.

Azt írják, hogy a burkoló anyag beszerzése megrendelő feladata.

Ez oké. De honnan tudjam, mennyit vegyek, milyen ragasztót, ilyesmit, mert nem értek hozzá.

Illetve ha van egy elképzelésem, azt nekem kell megtervezni csempéről csempére, vagy elég ha elmondom neki? Vagy mutatok képet,hogy ilyesmit szeretnék, az elég nekik?

Igazából néztem pár ötletet Pinteresten, ebből tudna dolgozni egy burkoló?

Nem csak felhányni kéne a 20x20-as csempét, valami szépet szeretnék.



2022. jan. 21. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

M egyeztettünk a burkolónkkal, ő mondta hogy milyen ragasztót, satöbbit vegyünk. A csempét nyilván magunknak választottuk. De voltak kisebb dolgok, amiket meg ő vett meg, és adta a számlát/blokkot, mi meg kifizettük neki.

Megegyezés kérdése.

2022. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Burkolóval megbeszéled mi kell neki, és nagyságrendileg mennyi, vagy hogyan számolható az anyagszükséglet.


Elrendezésnél meg az a legjobb, ha előre kitalálod, mit is szeretnél látni, mert akkor biztos olyan lesz.

2022. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Á.Zoli ***** válasza:

Ha megegyeztek a burkolóval, akkor kérjétek meg, hogy írja össze a megvásárolni kívánt anyagmennyiséget.

A fürdőt mérd le mérőszalaggal, aprólékosan a helyiség részleteit figyelembe véve, ablak, ajtó, padkák, stb és terveztessétek meg az üzletbe, ahol vásárolni fogjátok az egészet. Számítógéppel teljesen látható előnézeti képet fogtok kapni a végeredményről, amin ott lehet korrigáltatni is, ha nem az igazi minden részlet. Általában benne van az árban, ha náluk vásárlod meg az adott termékeket.

2022. jan. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!