Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Gyűjtőkéményt társasházban...

Gyűjtőkéményt társasházban kibélelik úgy, ha felettünk senki nincs benne, csak alattunk? Vagy mindenki másnak ki kell szállnia?

Figyelt kérdés
Társasház. Másodikon lakunk. Felettünk mindenki villanybojleres. Az alattunk lakó 2 van benne még.

2022. jan. 21. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
És a felettetek lévőkét ki fogja fizetni? Ha nincs teljes hosszában bélelve, ti sem használhatjátok.
2022. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, már nem engedik a gyűjtőkéményt. Ha használni akarjátok, akkor le kell mondatni a többi lakót a kémény használatáról és nektek kell fizetni a bélelést.
2022. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért kéne teljes hosszában bélelni, ha én csak a 2. emeleten lakom? Miért kéne a földszinttől kibéleltetnem, amikor engem csak a második és afelett érint. Itt a kérdés nem az volt drága első, hogy felettünk ki kell - e béleltetni. Mindenki tudja hogy igen. A kérdés az volt, hogy miért az egészet kell a földszinttől. Vagy egyáltalán kell-e az egészet.
2022. jan. 22. 22:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nekem kell a másodiktól a tetőig fizetni. Ennyire ne nézz már hülyének. Viszont a földszinthez, emelethez semmi közöm. És úgy tudom beléskor külön kiállásokat csinálnak....
2022. jan. 22. 22:33
 5/5 A kérdező kommentje:
*1. emelethez
2022. jan. 22. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!