Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Társasházban lakunk, mindent...

Társasházban lakunk, mindent hallani a felső lakótól, lehet ez ellen valahogy tenni?

Figyelt kérdés
A földön van a telefonja, azt is hallod, hogy rezeg, ha kopácsol, azt is, ha a bútorokat tologatja éjjel, az is az egész szobában remeg minden. Lehet ez ellen valamit tenni, vagy költözzünk el?
2022. jan. 24. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Fölötte lakik-e valaki? Alattad lakik-e valaki?
2022. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Éjjel tologatja a bútorokat? Nappal? Lehetséges, hogy ő új lakó, és most próbálja belakni a lakását?
2022. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ő a legfelső lakó, alattam laknak, de nem tudom ez miért befolyásolja a dolgot? :)


A bútortologatás kb este 10-kor történik (talán nem fér el az ágy, nem tudom), valamint fél 12-kor, erre már nincs ötletem :)

2022. jan. 24. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy van egy kihúzható kanapágy vagy ilyesmi, és azt csinálják meg esténként. Sajnos nem tudsz mit tenni, ez a társasház velejárója.
2022. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tudsz tenni. Nyilván megpróbálhatsz beszélni vele, megkérheted, hogy 10 után ne takarítson vagy tologasson bútorokat, de ennyi. Hidd el, ez még mindig jobb, mintha gyerekek laknának feletted és rohangálnának egész nap. Na, az tényleg elviselhetetlen.
2022. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, milyen anyag a társasház. Panel agy pláne csúszózsalu viszi legjobban a hangot. A másik, hogy van-e a szőnyege az illetőnek.
2022. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nem bútort tologat, sőt, én nem hinném hogy este 10-kor azt csinálja.

Gurulós székre, illetve kanapéágyra tippelek, ezek is tök olyan hangot adnak ki, mintha a komódot tologatnád. Ezzel viszont nem nagyon tudsz mit kezdeni

2022. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Panelban az a baj, hogy nem feltétlenül onnan jön a hang ahonnan hallod. Nyilván vannak egyértelmű zajok. De én már ott tartottam, hogy megölöm a felettem lakót mert a falat kaparja egész nap.


5. emeleten lakott, felmentem, hallgatóztam, semmi. Elindultam égig a házon, konkrétan az 1. emeleten kaparta a falat spakival az ott lakó, mert aznap szólt a burkoló, hogy másnap tudna jönni vagy 1,5 hónap múlva.

2022. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!