Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Napelemes rendszernél lesz...

Napelemes rendszernél lesz majd amúgy valamennyi megspórolás a havi elszámolással is?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valamennyi nyilván lesz.
2022. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Normál felhasználás mellet minimális veszteséget okoz. Aki télen villannyal fütött annak okoz jelentős veszteséget.
2022. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2/


A veszteség mennyiben mérhető?

2022. jan. 28. 19:51
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Havi elszámolásban, gyakorlatilag nem lesz semmi előnye illetve értelme az egésznek, kivéve azoknak, akik az "ingyen" pályázattal jutottak hozzá.

Aki mást állít az nem tud számolni.

2022. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Na már megint te...
2022. jan. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4/


Igen az ingyen pályázatra gondoltam.

2022. jan. 29. 13:22
 7/16 anonim ***** válasza:

Az imént beszéltem az egyik szomszédommal, aki sok millióért felrakatott nyáron egy több mint 5 kW-os napelemrendszert, mert a cég azt ígérte neki, hogy télen villannyal fűthet és természetesen nulla lesz a villanyszámlája.

Ehelyett nemrégen kapta kézhez a 80.000 Ft-os villanyszámláját az MWM-től.

(Már előre retteg a következő számlától.)

2022. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Józan ésszel mér rég el kellett volna fogadni, hogy ez a paradicsomi állapot nem fog sokáig tartani. Míg kuriózumnak volt egy-két napelemes háztető, addig oké, de ha több van, akkor már megjelenik a kérdés, hogy miért is van egy féléves tárolókapacitás ingyen nekik rendelkezésre bocsátva.

Amikor vagy hat-hét éve a hurráoptimizmusban fetrengő környezetvédő meg napelemes céges fórumokon ezeket megpróbáltam előadni, egyszerűen nem jelentek meg a hozzászólásaim. :D Én marha meg megírtam háromszor, azt hittem, a rendszer hibás. :D Pedig csak a magyaros hozzáállás élt, hogy elvtársak, ami nem tetszik, az nincs. Kár, hogy nem dokumentáltam ezeket az eseteket.

2022. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7/


Mit csinált,hogy olyan számlát kapott?

2022. jan. 29. 17:33
 10/16 A kérdező kommentje:

8/


Most akkor szerinted jó vagy nem a napelem?

2022. jan. 29. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!