Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyik céget ajánlanád (saját...

Melyik céget ajánlanád (saját tapasztalat alapján) ami egy konyhafelújítás során az alább leírt munkákat elvégzi?

Figyelt kérdés

Az alsó konyhaszekrényt szeretném kicserélni, egy kicsi, lakótelepi konyhában. Leginkább azért, mert mosogatógépre lenne szükségem. Szóval alsó konyhaszekrény lebontása- új beépitése- mosogatótálca csaptelep munkalap, gáztüzhely mosogatogéppel együtt. A beszerzéstől a butor és a gépek beszerelését is elvégezné.

Az Ikeara gondoltam elsőkörben, már majdnem el is kezdtem- de kiderült hogy akkor nekem kellene valahogy lebontani előtte a régi szekrényt. A többi munkálatot vállalnák. Nekem olyan vállalkozásra lenne szükségem ami a régi szétszerelését is vállalná. Otthonfelújitási támogatást szeretném igénybe venni, szóval számla-munka és butorok eszközök is szükségesek.



2022. márc. 20. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem lenne egy hátrányos infó, hogy az ország melyik részén kellene.Mivel ha ajánlok Pl. egy Győri vállalkozót az nem fog neked elmenni Szegedre és így fölösleges köröket futnál csak.
2022. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van! Elnézést.


Budapest

2022. márc. 20. 19:19
 3/5 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
Szerintem válaszd ketté a dolgot, ha teszik az IKEA: add oda valakinek a régit olcsón vagy ingyen, az elbontásért cserébe.
2022. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg meglévő- de régi konyhaszekrénybe- nem ikeas- mosogatógép beépitése és munkalap csere? Van olyan asztalos vagy más szakember aki ilyet tud?
2022. márc. 23. 19:02
 5/5 klimaesvillany pont hu ***** válasza:

Abszolút megoldható.

Vïzvezetékszerelő + asztalos munka.

2022. márc. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!