Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi ennek a WC tartálynak a...

Mi ennek a WC tartálynak a típusa?

Figyelt kérdés

Az öblítőcső tartályba csatlakozási pontjához kúpos tömítést szerettem volna venni, kivettem és elvittem egy közeli Merkapt üzletbe, de hiába, nekik a tartály típusát kéne megmondanom, így ennek híján kaptam egy nagy semmit...


[link]


[link]


[link]



2022. ápr. 28. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Menj el egy kommersz szerelvényboltba, ott kérj a cső átmérőjének megfelelőt
2022. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, hogy az említett, az eléggé kommersz.. Mentem volna át egy kommerszebbe a M. után, de az 2 éve megszűnt, na ez itt a gond, lassan eltűnnek az ilyenek, aztán ezért se megy szarra se az ember.

Nem mértem le a gumit, saccra talán 40-es vagy 50-es a cső. Mik a szabvány öblítőcső méretek? Nem fogok tökölni, veszek hasonló méretekből ahol találok... ha találok...

2022. ápr. 28. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Inkább a bele kell, mert kívülről hasonlóak. Van geberit, dömötör, laguna. Talán az utóbbi. De ez a 3 gyakori.
2022. ápr. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Ránézésre 40-es a cső, így 50/40-es tömítőgyűrű kell (de ezt így látatlanba nehéz, mérd le a gyűrűt).

Elvitted a gyűrűt és nem tudtak az alapján adni egy újat??? A full idióták nem értem miért nem halnak éhen. Elképesztő! Egy óvodás megtalálja a sok között a két egyformát!!! Ennél pontosabban meghatározni azt, hogy mit szeretnél, minthogy elviszed és megmutatod, hogy egy ilyet kérek... hát aligha lehet! :D Jóhogynem cikkszámot kér az idiótája...

Tényleg keress egy másik boltot!

Kép alapján igen, ez egy Liv Laguna!

2022. ápr. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem mentél egy normális üzletbe....
2022. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

"Mi ennek a WC tartálynak a típusa?"


Sanit-936


De ha nincs nekik. Annak ellenére hogy a fotó alapján

NEM Liv Laguna! Mond azt hogy Laguna típushoz akarod.

2022. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó!
2022. ápr. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!