Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nagyszüleim régi műkő sírköve...

Nagyszüleim régi műkő sírköve eléggé megsüllyedt, az egyik oldalon a fedlap egy része beszakadt. Rendbe lehetne hozni valamennyire, vagy teljesen kuka az egész?

Figyelt kérdés
Nincs 500-600 ezer forintunk egy új síremlékre, viszont ilyen gyalázatos állapotban nem maradhat. Esetleg az kivitelezhető lenne, hogy csak a fedlapot cseréltetjük ki rajta és a többi része marad?

2022. máj. 7. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sirkovest kell megkérdezni.
2022. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nos...Mi lenne, ha ezt egy sírkővestől kerdezned meg? Így látatlanban szerinted ki tud válaszolni?
2022. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs 500-600 ezer forintunk egy új síremlékre


Az nem is nagyon lesz elég.

2022. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Természetesen megkérdezünk egy sírkövest is, csak ha valaki volt hasonló helyzetben az leírhatná hogyan oldotta meg.

#3 Nem vagyok tisztában a jelenlegi árakkal, abból ondultam ki, hogy 2015-ben 400 ezer forintba került édesapám sírköve.

2022. máj. 7. 16:09
 5/10 A kérdező kommentje:
*indultam
2022. máj. 7. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már olyat, hogy beszakadt a teteje aztán leszedték a tetejét majd kitöltötték kaviccsal tetejére mehet fehér díszkavics. Nem néz ki rosszul. Ez a legolcsóbb megoldás. Egyébként maga a fedlap is drága lesz.
2022. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utoksó, ez nem rossz ötlet.
2022. máj. 7. 20:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostanàban a temetőbe több fa keretes síremlèket làtok. Olcsóbb megoldàs, viszont gondolom annyira nem tartós. De jópàr èvet biztos bír. Láttam ilyen hirdetèst, 40-60 ezer ft. Egyèbkènt 3 éve apukàm sírköve 1,1 millióba került. Azóta biztos drágább
2022. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a mienket ellopták, és most nyitott sír.

Lehet bele ültetni, és forgácsot, kavicsokat szórni rá, kagylót, csigaházat, stb.

Vagy más anyagból fedlapot csinálni rá, nem kötelező befedni sem, vagy hogy pont kőből legyen.

Nem tudom, így van-e értéke a beszakadt fedlapnak, és megveszik-e, vagy esetleg mennyi garancia van rá annál, aki csinálta... mert ugye nem szabadna beszakadnia.

2022. máj. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Ez már nagyon régi sírkő, 91-ben készült. Semmi értéke nincs a beszakadt fedlapnak, mivel már teljesen használhatatlan.
2022. máj. 15. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!