Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A megszáradt beton tetejét...

A megszáradt beton tetejét milyen anyaggal lehet simává tenni hogy járni is tudjunk rajta?

Figyelt kérdés
Pl nem tudom a sima cement jó e mert az megrepedhet ha járunk rajta, gondolom..

2022. máj. 27. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lecsiszolod betoncsiszoló tárcsával. Ha ügyes vagy olyan sima lesz mint tükör.

[link]

2022. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt elsimítva száradáskor?
2022. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A betonba sóder volt, kavicsokkal, azért az nem olyan szép sima. Nem volt tele vizzel, mert úgy tudom nem jó, igy aztán nem volt nagyon simitható. Ezért gondoltam hogy ráhúzok egy reteget.
2022. máj. 28. 00:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért gondolj, hogy télen a havas-jeges időszakban egy simára csiszolt beton nagyon tud csúszni. Az enyémre is rakott egy részen valami simító réteget az előző tulaj, ott életveszélyes még esőben is közlekedni.
2022. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Japán Gulyás ***** válasza:
100%
Beltérre műgyanta, vagy ha ez csak szerkezeti beton akkor mehet rá járóbeton réteg (ez külön betonfajta más összetétellel).
2022. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 igen ez a nemes fajta erdekel. Miből kell keverni?

Kültér.

Egyénként több keverési arányt találtam. Nem tudom mi- mire való, de a víz mindegyiknél kevesnek bizonyult. 1 cement 7 soder 1,2 l viz volt a betonhoz.

2022. máj. 31. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!