Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Segítséget/tanácsot kérnék,...

Segítséget/tanácsot kérnék, hogy a képeken látható részt hogyan és mivel (milyen anyagokkal) tudnám kijavítani?

Figyelt kérdés

Inkább önerőből szeretném helyrehozni az ajtó beszerelés okozta károkat, mint külön szakembert fizetni erre, de nincs ebben tapasztalatom. Szívesen vennék tanácsokat, hogy mivel hozzam helyre ezt a kis fal kiegészítést. Konkrét anyag ötletek várnék, amennyiben ez lehetséges. :)


[link]

[link]

[link]



2022. jún. 20. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Gipszkarton csemperagaszto vagy purhab esetleg nikecel
2022. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsen tapasztalatod inkább szakembert hivnák ,elég sok téglát kellene potólni .Eredetileg sem volt áthidaló vagy gerendás tokozat volt és az áthidalót nem potolták ?
2022. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
Én habarccsal javítanám úgy, hogy az egyik oldalról bezsaluzom.
2022. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Pontosan az volt amit írsz.
2022. jún. 20. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
2 es vagyok ,én probálkoznák valami helyetesotő áthidalót beépitteni ,elmérték az ajtót ?Belülröl hogyan néz ki ?
2022. jún. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az volt a turpisság, hogy az ajtó egy régebbi, nagyobb ajtó keretébe volt rögzítve. De most azt is kibontották, hogy minden tiszta lappal induljon. Tehát ami most hiányzik arra eddig egy ajtó keret nyúlt rá.
2022. jún. 22. 09:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Belülről teljesen síkban van egyébként.
2022. jún. 22. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!