Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi lenne az ideális sorrend...

Mi lenne az ideális sorrend ezeknél a folyamatoknál?

Figyelt kérdés

Amit meg kellene csinálnunk:


- Beltéri ajtó csere

- Raditáror csere

- Festés

- Járólap csere



Mi lenne a jó sorrend, hogy ne kelljen utólag még javítani a már elkészült munkákba?


2022. aug. 5. 12:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ami még kimaradt: kőműves munkák
2022. aug. 5. 12:06
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Én elsőnek az ajtót cserélném ki, levenném a radiátort. Kőműves munkák, festés, járólap. Ha ügyes a burkoló akkor nem b@ssza össze a falat, de lehet fordítva is, csak akkor a festéket kell sikálni némelyik festő után a járólapról. Utolsónak raknám fel a radiátort.
2022. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Elsőnek ajtó csere, utána padló ha csempe! Ha pl laminált padló akkor előbb a radiátor festés és utána padló
2022. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Én előbb burkoltatnék, mint az új ajtót beszereltetném. Szerintem jobban néz ki, ha a járólapra van téve az ajtó. Különben lehet formára vágni a járólapot...
2022. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

-ajtót kidobni

-kőműves munkák

-radiátor csere

-burkolás

-új beltéri ajtó

-festés

2022. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!