Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Két talicskányi építési...

Két talicskányi építési törmelékkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

A kukába elvileg nem dobhatom.

A legkisebb 1m3-es konténerben is elveszik ez a mennyiség.

Az erdőbe nem szeretném kiszórni.

Nem, egy ismerősöm se építkezik a környéken, akinek a konténerébe belerakhatnám.

Ha nem szeretném a kert végében nézegetni, hogy lehet a fenti lehetőségeken kívül megszabadulni tőle?


2022. aug. 5. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Apránként mehet a kukába.
2022. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is. De így is évekig el fog tartani. A kukásoknak fel fog tűnni, hogy nálunk mindig van egy zacsi törmelék is a kukában. :D

Köszönöm.

2022. aug. 5. 14:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A kulcsszó: az apránként.
2022. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Ha budapesti vagy, akkor 150 kg-ig zsákolva leadhatod pár hulladékudvarban: [link]


Ha nem, akkor szerintem érdeklődj a helyi hulladékos cégnél, lehet, hogy náluk is van ilyen lehetőség!

2022. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok budapesti. De a helyi hulladékudvarban szoktam leadni ezt-azt.
2022. aug. 5. 14:44
 6/13 A kérdező kommentje:

Meg is néztem. 3,6 m3 évente ingyenesen leadható! Köszi a tippet.

Már csak az a kérdés, hogy viszem el. Az autómba még zsákokban sem szívesen raknám be. Utánfutóm vonóhorgom nincs. Lehet eltolom gyalog, csak 2 km-re van tőlünk. És kétszer fordulok. Persze nem ebben a melegben, majd ha kicsit jobb idő lesz. :)

2022. aug. 5. 14:46
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Ne viccelj már, egy alkalommal egy diszperzites vödörrel beleöntesz, egy hónap alatt eltűnik. Azt még kényelmesen mozgatják, a kutya nem foglalkozik vele.
2022. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
70 literes a kukánk. (Ennél nem kérhető kisebb méret.) Általában félig töltjük meg az ürítési napig. Hely lenne benne, de nincs képem hozzá, hogy a kuka fele törmelékkel legyen tele.
2022. aug. 5. 14:59
 9/13 anonim ***** válasza:

#6: Kellemes edzés lesz, ha majd hűvösebb lesz :)


Csak arra figyelj, hogy mindenképpen kérd el a két békanyomdát!

https://www.youtube.com/watch?v=cBSZNHuI97E

2022. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9, volt már hogy egy régi hőtőszekrényt toltam el odáig talicskán. Nem volt borzasztóan megerőltető. Napi 8-10 km-t amúgy is szoktam gyalogolni.
2022. aug. 5. 15:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!