Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Zuhanykabin èpítèsben jártas...

Triack kérdése:

Zuhanykabin èpítèsben jártas emberek segítséget szeretnèm kérni. Adott a képen látható zuhanytálca. Az oldala nem leszedhetö. A kèrdèsem az lenne, hogyan álitsam be így a lábakat pontosan? Vagy más beépítési módot tudnátok javasolni.

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 09:37
 1/5 A kérdező kommentje:
2022. aug. 7. 09:42
 2/5 A kérdező kommentje:
2022. aug. 7. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:

hasonló, olasz gyármányú tálcát kellett letennem szakértelem nélkül. annyit tudok a fizikából, hogy ha nehéz ember zuhanyoz(én)akkor az megviseli az akril tálcát, tehát az egészet alá kell támasztani.


Először is kijelölni a helyet, aztán a lefolyót beállítani úgy, hogy nem folyhat a levezető cső mellé a zuhanyvíz.


Amikor már minden biztos, akkor kell a zuhanytálca alá keverni a ragasztó-masszát(legalább annyit, hogy a köepe körül támasszon kötés uán.(közönséges cement-homok massza nem az igazi)


Csak pur hab nem jó, mert évek alatt kissé töpörödik, és mozog a tálca.


A massza annyi legyen, hogy felfeküdjön nagyjából mindenhol. Nos ez nehéz feladat, ügyessék, elszántság kérdése. Nekem két személyes a tálcám, megszenvedtem vele, mire jó lett.


(pár nap után felszedtem, mert a szennyvíz illesztás nem sikerült, pici mellé folyt)..


Ez volt a tandíj.

2022. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ez nem rossz ötlet.

Ilyen típusú talcahoz nem találtam videót. Itt az a gond, hogy nem lehet hozzáférni a lábához hogy állítani tudjam. Sajnos vásárlásnál èn sem néztem meg alaposan.

2022. aug. 7. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!