Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha nincs készleten - 25C ig...

Ha nincs készleten - 25C ig lévő klíma, akkor elegendő, jó lehet a - 15C ig lévő is?

Figyelt kérdés

A - 25-t akartam beszereltetni, de elvileg nincs készleten. Legyen a - 15 ös, vagy az semmit nem fog érni a hidegebb napokon?

Vagy azt lehet csinálni, hogy én rendelem meg netről a berendezést, a szerelő meg csak felszereli? Mert én láttam neten azt a - 25C s típust készleten, amit eredetileg fel szerettem volna rakatni.


Köszönöm


2022. szept. 20. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Mit hallottál, hogy mínusz 25-re akarsz berendezkedni??

Vagy most Grönlandon laksz??

2022. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Magyarországon néhány fagyzugos községet leszámítva szerintem az elmúlt 20 évben nem volt -25 fok.
2022. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Mit rinyálsz ezen?

2017. óta még -10 fok sem volt. Aztán ha húszévente egyszer, pár órán át -15 fok alá megy, akkor mi van? Majd jön a reggel és garantáltan föléje melegszik.

2022. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még az is lehet, hogy alig lesz tél, mert melegszik az éghajlatunk.

A legjobb bizonyíték erre, hogy az Alföldön már megtelepedtek a kaktuszok!!!


[link]

2022. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nemaRendőrség ***** válasza:
91%

A -25 fokos klíma nem csak azért jó mert bírja -25 fokig, hanem azért is, mert -10 fokon jobb a scop-ja.


Viszont kérdező, hova tennétek a kültérit?

Egy városban alapból melegebb a levegő, egy fal mellett még melegebb. Ha az erdőben -25 fok van akkor mellette a városban -15 a reális.



A klímaszerelők beszerelnek máshonnan vett klímát is viszont úgy a várólista végén leszel és vastagabban fog a szerelési díjnál a ceruza

2022. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, magánemberként nem tudsz rendelni.


Én inkább várnék a -25-ösre, mert ennek jobb lehet a hatásfoka.

2022. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!