Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vas lemez (cserepes lemez )...

Mclood kérdése:

Vas lemez (cserepes lemez ) tetőm van.amióta meg van gyenge a térerő a házban hogyan tudnám ezt ki javítani ?

Figyelt kérdés
Amiket találtam azok mind olyan cikkek hogy villám védelem miatt kell földelni , de semmi olyan ami ezzel a problémával foglalkozna .

2022. dec. 28. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Léteznek térerő jelerősítő kütyük, de tapasztalatom nincs vele, nézz utána.
2022. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kulteri antennaval, amit rakotsz a keszulekedre ha egyaltalan lehetseges (altalaban nem az). A vaslemezzel sikeresen arnyekoltad az egesz hazat, igazabol jo megoldas erre nincs.
2022. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Farady kalitka
2022. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem telefont kell cserélned, valami jobb fajtára 80-150000 ft közöttire. 2 haveromank van cserepeslemez a házukon, sőt mindegyiknek a régi sukatoros plafonja van (kádár kocka felújítva), amire ez egyikük tetőléces vázszerkezetű gipszkarton borítást rakott, míg a másik pedig fém vázast használt. Nincs semmi probléma telefonálással.


Nekem fém vázas házam van, igaz fa tetőszerkezettel. Nálam vesz le 4-ből 2 csíkot a ház (Samsung A52s, 120000ft), és nálam a legrosszabb a térerő hármunk közül. Nálam is tökéletes hangzású a telefonálás.


Vagy még esetleg a szolgáltatónak nem megfelelő a lefedettsége. Nálunk a faluban Telekom és a yettel tökéletes, de a vodafone csak itt-ott működik.


A wifitől féltem, hogy leárnyékolja majd a ház, ezért vettem egy közepes routert tp-link ax73. Na ez lehet felesleges volt, lehet nem, de ami biztos a 600 m2-es udvarba és a házba is mindenhol maxon van a jelerősség :))

2022. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt van maga az eszköz, 3G jelet képes erősíteni (tehát telefont igen, 4G mobilnetet nem)

Gyakorlatilag egy mini átjátszó állomás.


[link]


Ehhez kell még egy kültéri és egy beltéri antenna. Az antennák kiválasztása viszont több tényezős, látatlanban nem tudom megmondani neked melyik a jó.


Lakásriasztósok tudnak benne segíteni, be is szerelik.

2022. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem kéne Faraday kalickát csinálni a házból
2022. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!