Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Padlófűtés mennyire jó ötlet...

Padlófűtés mennyire jó ötlet gázkonvektoros szobában?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy a szobában padlófűtésre váltok. A konvektor olyan hogy csak akkor ad meleget ha 5-6 fokozaton megy. Mit ajánlana akinek van padlófűtésben tapasztalata?
2023. jan. 15. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És mi szolgáltatja ehhez,a meleg vízet ?
2023. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gázbojler van.
2023. jan. 15. 14:22
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Van jelenleg padlófűtéscső lefektetve?
2023. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Írtam hogy padlófűtésre akarok váltani és konvektor van a szobában. Szerinted van padlófűtéscső lefektetve? Nincs...
2023. jan. 15. 17:40
 5/12 anonim ***** válasza:
A gázbojler erre nem alkalmas .
2023. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te nagyon vakon vagy kérdező!
2023. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6. Nagyon nagy felfedező vagy ha erre rájöttél! Azért írtam ki hogy hátha van itt aki csinált mostanában és leírná mit hogy kell. Lehetne olyan kérésem hogy csak az írjon, aki használható infókat ír a saját padlófűtése tapasztalataiból? Köszönöm!
2023. jan. 15. 18:35
 8/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Bocsáss meg kedves kérdező, ebben az esetben gondolom úgyis tudod, hogy fel kell verni a teljes padlót, rétegrendet tekintve 12cm szerelőbeton, majd min.10cm lépésálló eps, arra hőtükörfólia, egyszerűbb esetben vashálóra tekert padlófűtéscső, arra min 6cm aljzatbeton, majd a burkolat. Körben dilatációs szalag.


Akkor gondolom azt is tudod, hogy a gázbojler háztartási meleg víz előállítására való, fűtésre nem, így szükség lesz egy gázkazánra vagy hőszivattyúra és a hozzá tartozó sallangokkal, mint a tágulási tartály, szivattyú, iszapleválasztó, termosztát, stb stb


Gázkazán esetében lehet egy normális kéményre is meg gáztervre, de ebbe most ne menjünk bele.


Ha ezt 5 millió befedi akkor örülhetsz.

2023. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Erre voltam kíváncsi hogy kb mennyibe kerül. Köszi!
2023. jan. 15. 18:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem akarsz belevágni!
2023. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!